UIkit Components (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
