UIkit Components (8.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Layout
az: Şablon

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Medium
az: Orta

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: You need at least one field before you can configure your table settings
az: Cədvəl parametrlərinizi konfiqurasiya etmək üçün sizə ən azı bir sahə lazımdır

en: Override normal sorting if click sorting is used
az: Klik çeşidləmə istifadə edilərsə, normal çeşidləməni ləğv edin

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
az: (Yapışqan başlıq effektləri aşağıda önizləmə üçün aktiv olmayacaq, yalnız canlı çıxışda.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
az: Sahələri sütunlara yerləşdirin; bir neçə sahəni eyni sütunda birləşdirə bilərsiniz. Bunu etsəniz, göstərilən sütundakı ayırıcı sahələri ayırmaq üçün istifadə olunacaq. Həmin sütunu klikləmək üçün çeşidlənən qutunu yoxlayın və əgər varsa, hansı sütunun defolt olaraq çeşidlənəcəyini müəyyən etmək üçün defolt çeşidləmə radiosunu yoxlayın. Siz sahələr bölməsində sütun sırasına və sahə etiketlərinə nəzarət edə bilərsiniz.

en: Wrapper class
az: Sarğı sinfi

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
az: Siyahıdan kənar paketdə təqdim ediləcək sinif.

en: List class
az: Siyahı sinif

en: Show the empty text in the table
az: Cədvəldəki boş mətni göstərin

en: Views plugins
az: Baxış plaginləri

en: Caption for the table
az: Cədvəl üçün başlıq

en: Table details
az: Cədvəl təfərrüatları

en: Summary title
az: Xülasə başlığı

en: Table description
az: Cədvəlin təsviri

en: Provide additional details about the table to increase accessibility.
az: Əlçatanlığı artırmaq üçün cədvəl haqqında əlavə təfərrüatlar təqdim edin.

en: Columns for @field
az: @field üçün çeşidlənir

en: Sortable for @field
az: @field üçün çeşidlənir

en: Default sort order for @field
az: @field üçün defolt çeşidləmə sırası

en: Default sort for @field
az: @field üçün defolt çeşidləmə

en: Alignment for @field
az: @field üçün uyğunlaşdırma

en: Separator for @field
az: @field üçün ayırıcı

en: Hide empty column for @field
az: @field üçün boş sütunu gizlədin

en: Responsive setting for @field
az: @field üçün cavab verən parametr

en: No default sort
az: Defolt çeşid yoxdur

[ctx: Text alignment]
en: Left
az: Sol

[ctx: Text alignment]
en: Center
az: Mərkəz

[ctx: Text alignment]
en: Right
az: Sağ

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is possible to show an empty table with the text in it.
az: Varsayılan olaraq cədvəl boş görünüş üçün gizlədilir. Bu seçimlə mətnin olduğu boş cədvəli göstərmək olar.

en: A title semantically associated with your table for increased accessibility.
az: Artırılmış əlçatanlıq üçün semantik olaraq cədvəlinizlə əlaqəli başlıq.
