UIkit Components (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Layout
oc: Afichatge

en: Configure
oc: Configurar

en: Medium
oc: Mejan

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: You need at least one field before you can configure your table settings
oc: Avètz besonh d'au mens un camp abans de pouvoir configurar vòstres paramètres de tablèu

en: Override normal sorting if click sorting is used
oc: Suplantar la triada normal se la triada per clic es utilizat

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
oc: Activar las entèstas de tablèu "collants" de Drupal (JavaScript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
oc: (Las effets d'entèstas collants ne seràn pas actius per la previsualizacion çaijós, uniquement per una sortida vertadièra).

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
oc: Placez los camp dins las colomnas ; podètz combiner mantun camp dins la meteissa colomna. Dins aqueste cas, lo separador de la colomna especificada serà utilizat per separar los camps. Cochez la casa Classable per rendre aquesta colomna classable per clic et, lo cas échéant, marcatz lo boton radio de triada per defaut per determinar la colomna de triada per defaut. Podètz contrarotlar l'òrdre de las colomnas e las etiquetas dels camps dins la seccion Camps.

en: Wrapper class
oc: Classa de l'envolopa (wrapper)

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
oc: La classa d'aplicar a l'envolopa (wrapper) de la lista.

en: List class
oc: Classa de la lista

en: Show the empty text in the table
oc: Afichar lo tèxte vide dins lo tablèu
