UIkit Components (8.x-2.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Layout
sl: Postavitev

en: Configure
sl: Nastavi

en: Medium
sl: Srednja
