UIkit Components (8.x-3.0-beta4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: List
oc: Listar

en: Center
oc: Centre

en: Default
oc: Per defaut

en: Layout
oc: Afichatge

en: Normal menu item
oc: Element de menú normal

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Primary
oc: Primaire
