UIkit Components (8.x-3.0-beta5) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: List
is: Listi

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: Layout
is: Útlit

en: Configure
is: Stilla

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Medium
is: Miðlungs

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
