UIkit Components (8.x-3.6) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: List
eo: Listo

en: None
eo: Neniu

en: default
eo: defaŭlto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Configure
eo: Agordu

en: Medium
eo: Medio

en: Elements
eo: Elementoj
