UIkit Components (8.x-3.6) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: List
sq: Lista

en: default
sq: e prezgjedhur

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Medium
sq: Mesatar
