UIkit Components (8.x-3.7) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: List
hr: Popis

en: None
hr: Nema

en: default
hr: Zadano

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Center
hr: Centar

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Medium
hr: Srednji

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
