UIkit Grid (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: None
lt: Joks

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Medium
lt: Vidutinis
