UIkit Grid (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Views
th: ดู

en: Medium
th: ปานกลาง
