UIkit Grid (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Views
ar: الرؤى

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: Medium
ar: متوسط
