UIkit Grid (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Views
eo: Vidoj

en: Medium
eo: Medio
