UIkit Grid (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Views
gl: Vistas

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: Medium
gl: Medio

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
gl: Podes usar comodines de campo, de acordo aos "Patróns de remplazo" que se utiliza en "Reescribir a saída deste campo" para todos os campos.
