UIkit Grid (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: Medium
hr: Srednji
