UIkit Grid (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Number of columns
ta: பத்திகள் எண்ணிக்கை

en: Medium
ta: தகுந்த
