UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Center
et: Keskel

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Medium
et: Keskmine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Muted
et: Vaigistatud
