UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Center
fa: وسط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium
fa: متوسط

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Primary
fa: اصلی
