UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Center
fi: Keskellä

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen
