UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Center
kk: Орта

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа
