UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Center
lt: Centras

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
