UIkit Iconpicker (2.0.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: About
sk: Informácie o

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder
