UIkit Image Formatter (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: default
hi: तयशुदा

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Medium
hi: माध्यम

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: About
hi: के बारे में

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
