UIkit Image Formatter (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: default
hu: alapértelmezés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Medium
hu: Közepes

en: Navigation
hu: Navigáció

en: About
hu: Leírás

en: -None-
hu: -Nincs-

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Slideshow settings
hu: Diavetítés beállításai

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Content image style: @style
hu: Tartalom képstílus: @style

en: Content image style: Original image
hu: Tartalom képstílus: eredeti kép

en: Image style for content
hu: Tartalom képstílusa
