UIkit Image Formatter (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: default
oc: defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Medium
oc: Mejan

en: Navigation
oc: Navigacion

en: About
oc: A prepaus

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
