UIkit Image Formatter (8.x-1.12) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: default
ms: lalai

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Medium
ms: Sederhana

en: Navigation
ms: Navigasi

en: About
ms: Perihal

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)
