UIkit Image Formatter (8.x-1.12) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: default
uk: замовчування

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Medium
uk: Середній

en: Navigation
uk: Навіґація

en: scale
uk: масштаб

en: About
uk: Про модуль

en: -None-
uk: -Немає-

en: slide
uk: слайд

en: Primary
uk: Основні

en: Slideshow settings
uk: Налаштування слайд-шоу

en: Secondary
uk: Вторинне

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Content image style: @style
uk: Стиль зображення у матеріалі: @style

en: Content image style: Original image
uk: Стиль зображення у матеріалі: Оригінальне зображення
