UIkit Image Formatter (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Medium
de: Mittel

en: scale
de: skalieren

en: Content display
de: Inhaltsanzeige

en: push
de: drücken

en: About
de: Über

en: Primary
de: Primär

en: Slideshow settings
de: Slideshow-Einstellungen

en: Secondary
de: Zweites

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Content image style: @style
de: Bildstil für den Inhalt: @style

en: Content image style: Original image
de: Bildstil für den Inhalt: Originalbild

en: Image style for content
de: Bild-Stil für den Inhalt
