UIkit Image Formatter (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: default
nl: standaard

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Navigation
nl: Navigatie

en: scale
nl: Schaal = 1 : ${scaleDenom}

en: Content display
nl: Weergave inhoud

en: fade
nl: vervagen

en: About
nl: Over

en: -None-
nl: -Geen-

en: Primary
nl: Primair

en: Slideshow settings
nl: Slideshow-instellingen

en: Secondary
nl: Secundair

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)
