UIkit Image Formatter (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: default
eo: defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Medium
eo: Medio

en: Navigation
eo: Navigado
