UIkit Image Formatter (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: default
et: vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Medium
et: Keskmine

en: Navigation
et: Menüü

en: fade
et: hajuv

en: About
et: Programmist

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
