UIkit Image Formatter (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: About
km: អំពី

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
