UIkit Image Formatter (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: default
eu: lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: About
eu: (r)i buruz
