UIkit Image Formatter (8.x-1.5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: default
kk: әдепкі

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа

en: Navigation
kk: Навигация
