UIkit Image Formatter (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: default
lv: noklusējums

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidējs

en: Navigation
lv: Navigācija

en: About
lv: Par

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
