UIkit Image Formatter (8.x-1.6) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: default
bg: по подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Medium
bg: Среда

en: Navigation
bg: Навигация
