UIkit Image Formatter (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: default
cs: výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Medium
cs: Střední

en: Navigation
cs: Navigace

en: About
cs: Popis

en: Primary
cs: Primární

en: Slideshow settings
cs: Nastavení slideshow

en: Secondary
cs: Sekundární

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
