UIkit Image Formatter (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: default
gl: predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Medium
gl: Medio

en: Navigation
gl: Navegación

en: About
gl: Información

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
