UIkit Image Formatter (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: default
ja: デフォルト

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Medium
ja: 中程度

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: About
ja: アバウト

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
