UIkit Image Formatter (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: About
ku: دەربارە
