UIkit Image Formatter (8.x-1.7) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: default
pt: padrão

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Medium
pt: Médio

en: Navigation
pt: Navegação

en: About
pt: Sobre

en: Primary
pt: Primário

en: Slideshow settings
pt: Configurações do slideshow

en: Secondary
pt: Secundário

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)
