UIkit Image Formatter (8.x-1.7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: About
ta: பற்றி
