UIkit Image Formatter (8.x-1.8) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: default
el: προεπιλογή

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Medium
el: Μέσο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: About
el: Περί

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
