UIkit Image Formatter (8.x-1.8) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Medium
he: בינוני

en: Navigation
he: ניווט

en: About
he: אודות

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני
