UIkit Image Formatter (8.x-1.9) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: default
be: прадвызначана

en: Medium
be: Сярэдні

en: Navigation
be: Навігацыя

en: About
be: Аб

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
