UIkit Image Formatter (8.x-1.9) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: default
jv: gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Medium
jv: Sedheng

en: Navigation
jv: Navigasi

en: About
jv: Ngenani

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
