UIkit Image Formatter (8.x-1.9) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: About
sq: Informacione
