UIkit Views (1.0.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: None
ast: Nengún

en: default
ast: predefiníu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Medium
ast: Mediu
