UIkit Views (1.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: - None -
bg: - Не -

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Views
bg: Изгледи

en: Medium
bg: Среда

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ
