UIkit Views (1.0.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: None
eo: Neniu

en: default
eo: defaŭlto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Views
eo: Vidoj

en: Medium
eo: Medio
